Petak, 29. ožujak 2024.
15°C

BEZ PREVIŠE IZGLEDA: Marina Kaštela uvjerljiva u Osijeku s 3-0 protiv ŽOK Osijeka

Odbojkašice Osijeka nakon pet odigranih kola Super lige imaju dvije pobjede i tri poraza. Najmlađi sastav lige, u derbiju protiv Marina Kaštele nije imao puno izgleda. No, Osječanke sigurno mogu biti zadovoljne dosadašnjim učinkom i prikazanim igrama.

Marina Kaštela uvjerljiva u Osijeku s 3-0 protiv ŽOK Osijeka

Puno su već pokazale odbojkašice Osijeka na staru nove sezone Superlige gdje smo i spominjali kako imaju do sada najmlađu ekipu u povijesti u najjačem rangu natjecanja.

Djevojke, sve mahom teenagerice, tako su i u dvorani Jug dočekale ekipu Marina Kaštele koja je u Osijek došla sa sve 4 pobjede iz 4 kola i koja ima cilj osvajanje naslova prvaka Hrvatske.

Gošće u plavim majicama nisu imale težak posao, iako su domaće djevojke pružile dobar otpor u drugom i trećem setu gdje su osvojile 19 poena a u prvom samo 15.

Osječanke su ostale na sedmom mjestu sa 6 osvojenih bodova, dok je ekipa Marina Kaštele sama na vrhu s istim brojem bodova kao i zagrebačka Mladost koja pak ima lošiju set razliku.

U sljedećem kolu Osječanke gostuju kod ekipe Brda u gostima pa dočekuju Dubrovnik u Osijeku i to su ekipe s dna ljestvice gdje bi se mogle tražiti nove pobjede ili bodovi.