9°C
"Izaberi posao koji voliš, i nećeš morati raditi ni dana u životu" -Konfucije

Sport

MEVZA LIGA: Prvi euro poraz odbojkaša Murse

Odbojkaši Murse Osijek doživjeli su prvi poraz ove sezone i to u 1. kolu regionalne Mevza lige. Osječani su izgubili od ekipe Merkur Maribora s 3-0 u setovima u dvorani u Mariboru!

Prvi euro poraz odbojkaša Murse
Arhiva
Nakon serije pobjeda u domaćoj superligi pa i europskom kupu Ceva, Mursa je prvi poraz doživjela u dvorani Tabor u Mariboru u sklopu 1.kola Mevza lige od domaće ekipe Merkur Maribora koja je pokazala više svježine u tom meču iako su Osječani bili ravnopravni u sva tri seta.

Prvi su izgubili sa 25-17, a u drugom setu izabranici trenera Marija Tepperta imali su dvije set lopte i vodili sa 24-22, da bi umjesto 1-1 na kraju izgubili na razliku 26-24 i tako je Maribor poveo sa 2-0!

U trećem setu pak Mursa je poražena sa 25-21.

Osječani već u večeras, dan kasnije igraju sa austrijskom ekipom Amstetten drugu utakmicu Mevza lige, a susret počinje u 20 sati.

Mursašima ovo natjecanje nije prioritet, već im služi kao dobra priprema i iskustvo s jakim momčadima za sve ono što ih čeka u borbi za naslov u Superligi, ali i 16-ini finala Cev Kupa!