Petak, 19. travanj 2024.
12°C
"Izaberi posao koji voliš, i nećeš morati raditi ni dana u životu" -Konfucije

Sport

SKOČILE NA 4. MJESTO NA LJESTVICI: Uvjerljiva pobjeda odbojkašica Osijeka potiv Velog Vrha iz Pule

U 3. kolu Superlige odbojkašica, ekipa Osijeka u svojoj je dvorani svladala sastav Veli Vrh iz Pule s čistih 3-0 u setovima. Osječanke su potvrdile kvalitetu protiv novog prvoligaša i nakon druge pobjede skočile na 4. mjesto na ljestvici.

Uvjerljiva pobjeda odbojkašica Osijeka potiv Velog Vrha iz Pule

Odbojkašice Osijeka vrlo dobro su otvorile novu sezonu kao najmlađa ekipa lige i s dvije pobjede u 3 nastupa nalaze se pri vrhu ljestvice.
Susret protiv pulske ekipe Veli Vrh u Gradskom vrtu bio je jednosmjerna ulica jer su domaće u bijelim majicama pokazale kvalitetu od prve minute i odigrale angažiranu utakmicu sva tri seta.
Nakon što su dvije prethodne runde igrale po pet setova, Osječanke su tako prvi put vrlo lako riješile posao a svojim protivnicama dale mrvice izgleda kako bi im zaprijetile u bilo kojem trenutku susreta.
Bilo je 25-9, pa 25-19 i 25-23 po setovima, dakle tek u onom trećem gledali smo izjednačen dvoboj gdje su gošće spasile dvije meč lopte ali na kraju je pobjeda otišla na stranu Osijeka s čistih 3-0.

Nakon 3 odigrana kola Superlige vode Marina Kštela, Dinamo i zagrebačka Mladost s maksimalnim učinkom a odmah iza njih slijedi mlad aekipa Osijeka.
u sljedeća dva kola upravo učenice trenera Tome Pauna čekaju susreti s dva ponajbolja sastava lige zagrebačkom Mladosti u gostima pa onda i Marina Kaštelom u Osijeku.
Svaki jači pruženi otpor ili osvajanje boda u tim ogledima bit će veliki uspjeh za mladi sastav Osijeka koji je prepun potencijala za budućnost.