Petak, 26. travanj 2024.
17°C

SVE BLIŽE ČETVRTFINALU EHF LIGE: Nexe svladao ukrajinski Motor

Rukometaši Nexe-a sve su bliže četvrtfinalu EHF Europske lige. Gromovi su svladali ukrajinski Motor iz Zaporožja rezultatom 27-23.

Nexe svladao ukrajinski Motor
Nexe svladao ukrajinski Motor FOTO: RK Nexe

Tijekom cijele utakmice pokazali su odlučnost, a u jednom trenutku su imali i 7 pogodaka prednosti.

Najučinkovitiji igrači kod Nexe-a bili su Predrag Vejin sa 7, te Aleksandar Bakić i Fran Mileta s 5 golova, dok je Dominik Kuzmanović skupio 12 obrana.

Moram reći da smo odigrali stvarno dobru obranu, tu je bio i ključ ove pobjede. Znamo da je to prvo poluvrijeme da ima još 60 minuta ispred nas, da imamo još Poreč jednu nagaznu minu koja nas čeka. Odigrali smo zrelo iako smo napravili neke greške u napadu koje si ne smijemo dopustiti, ali smo to nekako anulirali s obranom koja je stvarno bila na visokom nivou. Kao što sam rekao ništa nije gotovo, imamo dobar rezultat za uzvrat, idemo se dobro pripremiti, probat ćemo se što više odmoriti i odigrati još jednu takvu utakmicu“, poručio je nakon utakmice trener Branko Tamše.

Uzvrat se igra u Našicama u utorak 28.3.