22°C
"Izaberi posao koji voliš, i nećeš morati raditi ni dana u životu" -Konfucije

Sport

RK NEXE NIŽE USPJEHE U EHF EUROPSKOJ LIGI: Nova pobjeda nezaustavljivih Gromova

Novi uspjeh rukometaša Nexe-a. U gostima su svladali austrijsku ekipu Alpla HC Hard rezultatom 24:35. Četvrta je to pobjeda Gromova u grupnoj fazi EHF Europske lige.

Nova pobjeda nezaustavljivih Gromova
Nova pobjeda nezaustavljivih Gromova FOTO: RK Nexe

Vremena za odmor nema. Igrače Nexe-a već u subotu čeka nova prvenstvena utakmica Premijerke protiv ekipe Zameta.

- Jako su dobro oni otvorili utakmicu, imali smo 3-4 isključenja u prvih 10 minuta to su oni iskoristili, ali kad je počeo naš 'mlin' raditi u obrani tu smo mi napravili razliku iz kontre, Miki je dobro obavio svoj posao i nekako od 15. minute smo uzeli stvar u svoje ruke. Ono što me jako veseli je da smo zadržali fokus, da smo bili koncentrirani, da smo izrotirali sve igrače osim Borne M. kojeg sam isto htio staviti ali svi znamo da ima još problema s prstom pa bi bilo nesmisleno na takvom plusu i njega ubaciti“, kaže trener RK Nexe-a Branko Tamše.