Osječko-baranjska
PRVI DAN ŠKOLE U OSJEČKO-BARANJSKOJ ŽUPANIJI: U klupama gotovo 30 tisuća učenika, otvorena nova zgrada I. gimnazije
Počela je nova školska godina. Prvašići su zakoračili u novo poglavlje života, dok su se drugi školarci tako oprostili od praznika i vratili školskim obvezama. U Osječko-baranjskoj županiji u školske će klupe ove godine sjesti 18.940 učenika osnovnih škola, što je 7 više nego lani, te 9.805 srednjoškolaca. Već prvi dan donio je neke novine i najave velikih ulaganja, a posebno će ga pamtiti osječki učenici prve gimnazije koji od sada nastavu pohađaju u novoj, modernoj zgradi.
Osječko-baranjska
POBOLJŠANJE MATERIJALNIH UVJETA: Gradu Našicama uručeni ugovori za nova ulaganja u dječje igralište i vrtić
OBNOVLJENA KOPIKA OTVORILA VRATA KUPAČIMA: Novi bazeni, tobogani i sadržaji za djecu
POJAČANA ULAGANJA U KVALITETU ŽIVOTA STANOVNIKA: Strizivojna uskoro dobiva gospodarsku zonu, a ulaže i u stanovanje za mlade obitelji
33°C