STV Live
Četvrtak, 02. veljača 2023.
2°C
"Budite svoji, svi ostali su ionako već zauzeti" -O. Wilde

Program kina Urania

četvrtak 19.1.2023.

10:30 Back to School: Cvrčak i mravica - Cvrčak i mravica (82 min) SINK

12:00-20:00 VR Game Room

17:00 Belle i Sebastian: Nova generacija - Belle et Sébastien: Nouvelle génération (97 min)

18:00 Kino klub: Film Biography: Krivotvoritelj - Der Passfälscher (116 min)

18:40 Film Biography: Fabelmanovi - The Fabelmans (151 min)

20:00 Kino klub: Film Biography: Vojvoda - The Duke (95 min) PREMIJERA

21:15 Kit - The Whale (117 min) PREMIJERA

 

petak 20.1.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

17:00 Mačak u čizmama: Posljednja želja - Puss in Boots: The Last Wish (101 min) SINK

18:00 Kino klub: Zbogom Leonora - Leonora addio (90 min)

19:00 Film Biography: Fabelmanovi - The Fabelmans (151 min)

20:00 Kino klub: Rez! - Coupez! (112 min) PREMIJERA

21:30 Operacija Fortune: Prevara stoljeća - Operation Fortune: Ruse de guerre (114 min)

 

subota 21.1.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Priče iz skrivenog grada: Neustrašiva Dina - Sanctuary Tales: Daisy Quokka (88 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Priče iz skrivenog grada: Neustrašiva Dina - Sanctuary Tales: Daisy Quokka (88 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Film Biography: Vojvoda - The Duke (95 min) PREMIJERA

18:30 Avatar: Put vode - Avatar: The Way of Water (192 min)

20:00 Kino klub: Zbogom Leonora - Leonora addio (90 min)

21:45 Kit - The Whale (117 min) PREMIJERA

 

nedjelja 22.1.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Cvrčak i mravica - Cvrčak i mravica (82 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

16:30 Svaki dan rođendan: Lil, Lil, Krokodil - Lyle, Lyle, Crocodile (106 min) SINK

18:00 Kino klub: Zbogom Leonora - Leonora addio (90 min)

18:15 Avatar: Put vode - Avatar: The Way of Water (192 min)

20:00 Kino klub: Rez! - Coupez! (112 min) PREMIJERA

21:30 Film Biography: Fabelmanovi - The Fabelmans (151 min)

 

ponedjeljak 23.1.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

17:00 Mačak u čizmama: Posljednja želja - Puss in Boots: The Last Wish (101 min) SINK

18:00 Kino klub: Film Biography: Vojvoda - The Duke (95 min) PREMIJERA

19:00 Kit - The Whale (117 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: Obje strane oštrice - Avec amour et acharnement (116 min)

21:15 Operacija Fortune: Prevara stoljeća - Operation Fortune: Ruse de guerre (114 min)

 

utorak 24.1.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

17:00 Belle i Sebastian: Nova generacija - Belle et Sébastien: Nouvelle génération (97 min)

18:00 Kino klub: Film Biography: Krivotvoritelj - Der Passfälscher (116 min)

18:40 Film Biography: I Wanna Dance with Somebody: Film o Whitney Houston - I Wanna Dance with Somebody (146 min)

20:00 Kino klub: Rez! - Coupez! (112 min) PREMIJERA

21:15 Kit - The Whale (117 min) PREMIJERA

 

srijeda 25.1.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

16:45 Priče iz skrivenog grada: Neustrašiva Dina - Sanctuary Tales: Daisy Quokka (88 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Obje strane oštrice - Avec amour et acharnement (116 min)

18:15 Avatar: Put vode - Avatar: The Way of Water (192 min)

20:00 Kino klub: Film Biography: Vojvoda - The Duke (95 min) PREMIJERA

21:30 Film Biography: Fabelmanovi - The Fabelmans (151 min)

Program kina Urania