STV Live
Nedjelja, 19. svibanj 2024.
21°C
"Izaberi posao koji voliš, i nećeš morati raditi ni dana u životu" -Konfucije

Program kina Urania

četvrtak 15.6.2023.

11:00 Glas Slavonije: Osječki najosmaš - svečana dodjela nagrada

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Svaki dan rođendan: Elementi - Elemental (103 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Ljubavni život - Love Life (123 min)

19:00 Spider-Man: Putovanje kroz Spider-svijet - Spider-Man: Across the Spider-Verse (140 min) TITL

20:00 Kino klub: Praznik rada - Praznik rada (110 min)

21:30 Flash - The Flash (144 min) PREMIJERA

 

petak 16.6.2023.

09:00 Back to School: Cvrčak i mravica - Cvrčak i mravica (82 min) SINK

12:30 Back to School: Spider-Man: Putovanje kroz Spider-svijet - Spider-Man: Across the Spider-Verse (140 min) TITL

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Back to School: Mavka: Čuvarica šume - Mavka: Lisova pisnya (90 min) SINK

18:00 Kino klub: Ljubavni život - Love Life (123 min)

18:45 Svaki dan rođendan: Suzume - Suzume no tojimari (122 min)

20:00 Kino klub: R.M.N. Stanje nacije - R.M.N. (125 min)

21:15 Flash - The Flash (144 min) PREMIJERA

 

subota 17.6.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Elementi - Elemental (103 min) SINK PREMIJERA

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Svaki dan rođendan: Mala sirena - The Little Mermaid (135 min) SINK

18:00 Kino klub: R.M.N. Stanje nacije - R.M.N. (125 min)

19:20 Spider-Man: Putovanje kroz Spider-svijet - Spider-Man: Across the Spider-Verse (140 min) TITL

20:00 Kino klub: Ljubavni život - Love Life (123 min)

21:40 Flash - The Flash (144 min) PREMIJERA

 

nedjelja 18.6.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Nevjerojatni Maksim - The Amazing Maurice (93 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Svaki dan rođendan: Spider-Man: Putovanje kroz Spider-svijet - Spider-Man: Across the Spider-Verse (140 min) TITL

18:00 Kino klub: Praznik rada - Praznik rada (110 min)

19:30 Transformers: Uspon zvijeri - Transformers: Rise of the Beasts (127 min)

20:00 Kino klub: Ljubavni život - Love Life (123 min)

21:40 Flash - The Flash (144 min) PREMIJERA

 

ponedjeljak 19.6.2023.

09:30 Back to School: Dnevnik Pauline P - Dnevnik Pauline P (95 min)

12:00-20:00 VR Game Room

16:30 Nevjerojatni Maksim - The Amazing Maurice (93 min) SINK

18:00 Kino klub: Ljubavni život - Love Life (123 min)

19:00 Music Art incubator - moderna glazbena škola - koncert

20:00 Kino klub: R.M.N. Stanje nacije - R.M.N. (125 min)

 

utorak 20.6.2023.

10:00 Back to School: Dnevnik Pauline P - Dnevnik Pauline P (95 min)

12:00-20:00 VR Game Room

14:30 Early Birds: CineWar: Sisu - Sisu (91 min)

17:00 Svaki dan rođendan: Mala sirena - The Little Mermaid (135 min) SINK

18:00 Kino klub: Ljubavni život - Love Life (123 min)

19:20 Transformers: Uspon zvijeri - Transformers: Rise of the Beasts (127 min)

20:00 Kino klub: Praznik rada - Praznik rada (110 min)

21:30 Flash - The Flash (144 min) PREMIJERA

 

srijeda 21.6.2023.

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Elementi - Elemental (103 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: R.M.N. Stanje nacije - R.M.N. (125 min)

19:00 Spider-Man: Putovanje kroz Spider-svijet - Spider-Man: Across the Spider-Verse (140 min) TITL

20:00 Kino klub: Ljubavni život - Love Life (123 min)

21:30 Flash - The Flash (144 min) PREMIJERA

Program kina Urania