STV Live
Nedjelja, 19. svibanj 2024.
22°C
"Izaberi posao koji voliš, i nećeš morati raditi ni dana u životu" -Konfucije

Program kina Urania

četvrtak 22.6.2023.

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Elementi - Elemental (103 min) SINK

18:00 Kino klub: Ljubav, smrt i njemačke marke - Ask, Mark ve Ölüm (99 min) PREMIJERA

19:00 Djedica ide na jug - Dedek gre na jug (104 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: R.M.N. Stanje nacije - R.M.N. (125 min)

21:00 Priča s Pacifika - Pacifiction (165 min) PREMIJERA

 

petak 23.6.2023.

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Elementi - Elemental (103 min) SINK

18:00 Kino klub: R.M.N. Stanje nacije - R.M.N. (125 min)

19:00 Spider-Man: Putovanje kroz Spider-svijet - Spider-Man: Across the Spider-Verse (140 min) TITL

20:00 Kino klub: Ljubav, smrt i njemačke marke - Ask, Mark ve Ölüm (99 min) PREMIJERA

21:30 CineWar: Sisu - Sisu (91 min)

 

subota 24.6.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Nevjerojatni Maksim - The Amazing Maurice (93 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Spider-Man: Putovanje kroz Spider-svijet - Spider-Man: Across the Spider-Verse (140 min) TITL

18:00 Kino klub: R.M.N. Stanje nacije - R.M.N. (125 min)

19:30 Misija Kandahar - Kandahar (119 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: Ljubav, smrt i njemačke marke - Ask, Mark ve Ölüm (99 min) PREMIJERA

21:30 Priča s Pacifika - Pacifiction (165 min) PREMIJERA

 

nedjelja 25.6.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Elementi - Elemental (103 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Nevjerojatni Maksim - The Amazing Maurice (93 min) SINK

18:00 Kino klub: Ljubav, smrt i njemačke marke - Ask, Mark ve Ölüm (99 min) PREMIJERA

19:00 Djedica ide na jug - Dedek gre na jug (104 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: R.M.N. Stanje nacije - R.M.N. (125 min)

21:00 Priča s Pacifika - Pacifiction (165 min) PREMIJERA

 

ponedjeljak 26.6.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

14:00 Snimamo film s Franom: dječja radionica u sklopu cjelodnevnog boravka „Ljeto s Franom“ (potrebne prijave)

15:00 Early Birds: CineWar: Sisu - Sisu (91 min)

17:00 Elementi - Elemental (103 min) SINK

18:00 Kino klub: Ljubav, smrt i njemačke marke - Ask, Mark ve Ölüm (99 min) PREMIJERA

19:00 Djedica ide na jug - Dedek gre na jug (104 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: R.M.N. Stanje nacije - R.M.N. (125 min)

21:00 Misija Kandahar - Kandahar (119 min) PREMIJERA

 

utorak 27.6.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

14:00 Snimamo film s Franom: dječja radionica u sklopu cjelodnevnog boravka „Ljeto s Franom“ (potrebne prijave)

15:00 Early Birds: Djedica ide na jug - Dedek gre na jug (104 min) PREMIJERA

17:00 Elementi - Elemental (103 min) SINK

18:00 Kino klub: R.M.N. Stanje nacije - R.M.N. (125 min)

18:45 Priča s Pacifika - Pacifiction (165 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: Ljubav, smrt i njemačke marke - Ask, Mark ve Ölüm (99 min) PREMIJERA

21:30 CineWar: Sisu - Sisu (91 min)

 

srijeda 28.6.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

14:00 Snimamo film s Franom: dječja radionica u sklopu cjelodnevnog boravka „Ljeto s Franom“ (potrebne prijave)

15:00 Early Birds: CineWar: Sisu - Sisu (91 min)

17:00 Svaki dan rođendan: Mala sirena - The Little Mermaid (135 min) SINK

18:00 Kino klub: Ljubav, smrt i njemačke marke - Ask, Mark ve Ölüm (99 min) PREMIJERA

19:20 Misija Kandahar - Kandahar (119 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: R.M.N. Stanje nacije - R.M.N. (125 min)

21:20 Priča s Pacifika - Pacifiction (165 min) PREMIJERA

Program kina Urania