STV Live
Srijeda, 17. travanj 2024.
6°C
"Izaberi posao koji voliš, i nećeš morati raditi ni dana u životu" -Konfucije

Program kina Urania

četvrtak 29.6.2023.

14:00 Snimamo film s Franom: dječja radionica u sklopu cjelodnevnog boravka „Ljeto s Franom“ (potrebne prijave)

14:00-20:00 VR Game Room

17:00 Svaki dan rođendan: Elementi - Elemental (103 min) SINK

18:00 Kino klub: Ljubav, smrt i njemačke marke - Ask, Mark ve Ölüm (99 min)

19:00 Jednog lijepog jutra - Un beau matin (112 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: Ni kriv ni dužan - Fool's Paradise (98 min) PREMIJERA

21:00 Indiana Jones i Artefakt sudbine - Indiana Jones and the Dial of Destiny (154 min) PREMIJERA

 

petak 30.6.2023.

16:30-20:00 VR Game Room

17:45 Ruby: Tinejdžerica Kraken - Ruby Gillman, Teenage Kraken (90 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Ni kriv ni dužan - Fool's Paradise (98 min) PREMIJERA

20:00 Ivar Roban Križić i Bojan Krhlanko - koncert eksperimentalne glazbe (ULAZ SLOBODAN)

20:15 Kino klub: Priča s Pacifika - Pacifiction (165 min)

21:00 Film in Residence: Društveni centar Darda: Ljeto kada sam naučila letjeti (89 min) - besplatna projekcija Udruge Đola

22:00 Indiana Jones i Artefakt sudbine - Indiana Jones and the Dial of Destiny (154 min) PREMIJERA

 

subota 1.7.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Ruby: Tinejdžerica Kraken - Ruby Gillman, Teenage Kraken (90 min) SINK PREMIJERA

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Nevjerojatni Maksim - The Amazing Maurice (93 min) SINK

18:00 Kino klub: Priča s Pacifika - Pacifiction (165 min)

19:00 Jednog lijepog jutra - Un beau matin (112 min) PREMIJERA

20:45 Kino klub: Ni kriv ni dužan - Fool's Paradise (98 min) PREMIJERA

21:00 Indiana Jones i Artefakt sudbine - Indiana Jones and the Dial of Destiny (154 min) PREMIJERA

 

nedjelja 2.7.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Elementi - Elemental (103 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Ruby: Tinejdžerica Kraken - Ruby Gillman, Teenage Kraken (90 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Ni kriv ni dužan - Fool's Paradise (98 min) PREMIJERA

18:35 Indiana Jones i Artefakt sudbine - Indiana Jones and the Dial of Destiny (154 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: Ljubav, smrt i njemačke marke - Ask, Mark ve Ölüm (99 min)

21:15 Jednog lijepog jutra - Un beau matin (112 min) PREMIJERA

 

ponedjeljak 3.7.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

14:00 Snimamo film s Franom: dječja radionica u sklopu cjelodnevnog boravka „Ljeto s Franom“ (potrebne prijave)

15:00 Early Birds: Djedica ide na jug - Dedek gre na jug (104 min)

17:00 Ruby: Tinejdžerica Kraken - Ruby Gillman, Teenage Kraken (90 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Ni kriv ni dužan - Fool's Paradise (98 min) PREMIJERA

19:00 Jednog lijepog jutra - Un beau matin (112 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: Priča s Pacifika - Pacifiction (165 min)

21:00 Indiana Jones i Artefakt sudbine - Indiana Jones and the Dial of Destiny (154 min) PREMIJERA

 

utorak 4.7.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

14:00 Snimamo film s Franom: dječja radionica u sklopu cjelodnevnog boravka „Ljeto s Franom“ (potrebne prijave)

15:00 Early Birds: Djedica ide na jug - Dedek gre na jug (104 min)

17:00 Nevjerojatni Maksim - The Amazing Maurice (93 min) SINK

18:00 Kino klub: Ljubav, smrt i njemačke marke - Ask, Mark ve Ölüm (99 min)

19:00 Jednog lijepog jutra - Un beau matin (112 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: Ni kriv ni dužan - Fool's Paradise (98 min) PREMIJERA

21:00 Indiana Jones i Artefakt sudbine - Indiana Jones and the Dial of Destiny (154 min) PREMIJERA

 

srijeda 5.7.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

14:00 Snimamo film s Franom: dječja radionica u sklopu cjelodnevnog boravka „Ljeto s Franom“ (potrebne prijave)

15:00 Early Birds: Djedica ide na jug - Dedek gre na jug (104 min)

17:00 Ruby: Tinejdžerica Kraken - Ruby Gillman, Teenage Kraken (90 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Ni kriv ni dužan - Fool's Paradise (98 min) PREMIJERA

18:35 Indiana Jones i Artefakt sudbine - Indiana Jones and the Dial of Destiny (154 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: Priča s Pacifika - Pacifiction (165 min)

21:15 Indiana Jones i Artefakt sudbine - Indiana Jones and the Dial of Destiny (154 min) PREMIJERA

Program kina Urania