STV Live
Srijeda, 17. travanj 2024.
6°C
"Izaberi posao koji voliš, i nećeš morati raditi ni dana u životu" -Konfucije

Program kina Urania

četvrtak 6.7.2023.

14:00-20:00 VR Game Room

14:00 Snimamo film s Franom: dječja radionica u sklopu cjelodnevnog boravka „Ljeto s Franom“ (potrebne prijave)

17:00 Elementi - Elemental (103 min) SINK

18:00 Kino klub: Priča s Pacifika - Pacifiction (165 min)

18:45 Indiana Jones i Artefakt sudbine - Indiana Jones and the Dial of Destiny (154 min)

20:45 Kino klub: Ni kriv ni dužan - Fool's Paradise (98 min)

21:30 Jednog lijepog jutra - Un beau matin (112 min)

 

petak 7.7.2023.

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Ruby: Tinejdžerica Kraken - Ruby Gillman, Teenage Kraken (90 min) SINK

18:00 Kino klub: Jednog lijepog jutra - Un beau matin (112 min)

18:35 Indiana Jones i Artefakt sudbine - Indiana Jones and the Dial of Destiny (154 min)

20:00 Kino klub: Ni kriv ni dužan - Fool's Paradise (98 min)

21:15 Indiana Jones i Artefakt sudbine - Indiana Jones and the Dial of Destiny (154 min)

 

subota 8.7.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Ruby: Tinejdžerica Kraken - Ruby Gillman, Teenage Kraken (90 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Elementi - Elemental (103 min) SINK

18:00 Kino klub: Jednog lijepog jutra - Un beau matin (112 min)

18:45 Indiana Jones i Artefakt sudbine - Indiana Jones and the Dial of Destiny (154 min)

20:00 Kino klub: Jednog lijepog jutra - Un beau matin (112 min)

21:30 Indiana Jones i Artefakt sudbine - Indiana Jones and the Dial of Destiny (154 min)

 

nedjelja 9.7.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Elementi - Elemental (103 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Ruby: Tinejdžerica Kraken - Ruby Gillman, Teenage Kraken (90 min) SINK

18:00 Kino klub: Jednog lijepog jutra - Un beau matin (112 min)

18:35 Indiana Jones i Artefakt sudbine - Indiana Jones and the Dial of Destiny (154 min)

20:00 Kino klub: Priča s Pacifika - Pacifiction (165 min)

21:15 Jednog lijepog jutra - Un beau matin (112 min)

 

ponedjeljak 10.7.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

14:00 Snimamo film s Franom: dječja radionica u sklopu cjelodnevnog boravka „Ljeto s Franom“ (potrebne prijave)

15:00 Early Birds: Nevjerojatni Maksim - The Amazing Maurice (93 min) SINK

17:00 Ruby: Tinejdžerica Kraken - Ruby Gillman, Teenage Kraken (90 min) SINK

18:00 Kino klub: Ni kriv ni dužan - Fool's Paradise (98 min)

18:35 Indiana Jones i Artefakt sudbine - Indiana Jones and the Dial of Destiny (154 min)

20:00 Kino klub: Priča s Pacifika - Pacifiction (165 min)

21:15 Jednog lijepog jutra - Un beau matin (112 min)

 

utorak 11.7.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

14:00 Snimamo film s Franom: dječja radionica u sklopu cjelodnevnog boravka „Ljeto s Franom“ (potrebne prijave)

15:00 Early Birds: Nevjerojatni Maksim - The Amazing Maurice (93 min) SINK

17:00 Elementi - Elemental (103 min) SINK

18:00 Kino klub: Ni kriv ni dužan - Fool's Paradise (98 min)

18:45 Indiana Jones i Artefakt sudbine - Indiana Jones and the Dial of Destiny (154 min)

20:00 Kino klub: Priča s Pacifika - Pacifiction (165 min)

21:30 Jednog lijepog jutra - Un beau matin (112 min)

 

srijeda 12.7.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

14:00 Snimamo film s Franom: dječja radionica u sklopu cjelodnevnog boravka „Ljeto s Franom“ (potrebne prijave)

15:00 Early Birds: Nevjerojatni Maksim - The Amazing Maurice (93 min) SINK

17:00 Ruby: Tinejdžerica Kraken - Ruby Gillman, Teenage Kraken (90 min) SINK

18:00 Kino klub: Ni kriv ni dužan - Fool's Paradise (98 min)

18:35 Indiana Jones i Artefakt sudbine - Indiana Jones and the Dial of Destiny (154 min)

20:00 Kino klub: Jednog lijepog jutra - Un beau matin (112 min)

21:15 Indiana Jones i Artefakt sudbine - Indiana Jones and the Dial of Destiny (154 min)

Program kina Urania