STV Live
Petak, 14. lipanj 2024.
10°C
"Izaberi posao koji voliš, i nećeš morati raditi ni dana u životu" -Konfucije

Program kina Urania

četvrtak 24.8.2023.

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Barbie - Barbie (114 min)

18:00 Kino klub: CineWar: Vizija Leptira - Bachennya metelyka (107 min)

19:00 Asteroid City - Asteroid City (104 min)

20:00 Kino klub: Nostalgija – Nostalgia (117 min)

21:00 Oppenheimer - Oppenheimer (180 min)

 

petak 25.8.2023.

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Nestašna zubić vila - My Fairy Troublemaker (85 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Nostalgija – Nostalgia (117 min)

18:30 Oppenheimer - Oppenheimer (180 min)

20:00 Kino klub: Aleluja - Allelujah (99 min)

21:30 Gran Turismo - Gran Turismo (135 min) PREMIJERA

 

subota 26.8.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Nindža kornjače: Makljaža s mutantima - Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem (100 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

17:30 Nestašna zubić vila - My Fairy Troublemaker (85 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Aleluja - Allelujah (99 min)

19:00 Barbie - Barbie (114 min)

20:00 Kino klub: CineWar: Vizija Leptira - Bachennya metelyka (107 min)

21:00 Gran Turismo - Gran Turismo (135 min) PREMIJERA

 

nedjelja 27.8.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Nestašna zubić vila - My Fairy Troublemaker (85 min) SINK PREMIJERA

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Nindža kornjače: Makljaža s mutantima - Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem (100 min) SINK

18:00 Kino klub: CineWar: Vizija Leptira - Bachennya metelyka (107 min)

19:00 Asteroid City - Asteroid City (104 min)

20:00 Kino klub: Nostalgija – Nostalgia (117 min)

21:00 Gran Turismo - Gran Turismo (135 min) PREMIJERA

 

ponedjeljak 28.8.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

15:00 Early Birds: Prinčevi pustinje - Zodi & Tehu, frères du désert (111 min)

17:00 Asteroid City - Asteroid City (104 min)

18:00 Kino klub: CineWar: Vizija Leptira - Bachennya metelyka (107 min)

18:45 Oppenheimer - Oppenheimer (180 min)

20:00 Kino klub: Aleluja - Allelujah (99 min)

21:45 Pušteni s lanca - Strays (93 min) PREMIJERA

 

utorak 29.8.2023.

09:00-14:00 Social Work and Human Rights: Advocating Disruptive Voices– konferencija s projekcijom „Susjedi“ Tomislava Žaje

12:00-20:00 VR Game Room

15:00 Early Birds: Prinčevi pustinje - Zodi & Tehu, frères du désert (111 min)

17:00 Gran Turismo - Gran Turismo (135 min) PREMIJERA

18:00 Kino klub: Aleluja - Allelujah (99 min)

19:15 Barbie - Barbie (114 min)

20:00 Kino klub: Nostalgija – Nostalgia (117 min)

21:15 Pušteni s lanca - Strays (93 min) PREMIJERA

 

srijeda 30.8.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

15:00 Early Birds: Prinčevi pustinje - Zodi & Tehu, frères du désert (111 min)

17:00 Nestašna zubić vila - My Fairy Troublemaker (85 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Nostalgija – Nostalgia (117 min)

18:45 Gran Turismo - Gran Turismo (135 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: CineWar: Vizija Leptira - Bachennya metelyka (107 min)

21:00 Oppenheimer - Oppenheimer (180 min)

Program kina Urania