STV Live
Četvrtak, 23. svibanj 2024.
18°C
"Izaberi posao koji voliš, i nećeš morati raditi ni dana u životu" -Konfucije

Program kina Urania

četvrtak 7.9.2023.

16:30-20:00 VR Game Room: Mjesec židovske kulture: Upoznajte Izrael kroz inovativni VR sadržaj

17:30 Mia i ja: Film - Mia and Me: The Hero of Centopia (85 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Beskrajna ljubav - L'immensità (109 min)

19:00 Zvuk slobode - Sound of Freedom (131 min)

20:00 Kino klub: Zauvijek mladi - Les Amandiers (126 min)

21:15 Časna II - The Nun II (110 min) PREMIJERA

 

petak 8.9.2023.

16:30-20:00 VR Game Room: Mjesec židovske kulture: Upoznajte Izrael kroz inovativni VR sadržaj

17:30 Nestašna zubić vila - My Fairy Troublemaker (85 min) SINK

18:00 Kino klub: Beskrajna ljubav - L'immensità (109 min)

19:00 Zvuk slobode - Sound of Freedom (131 min)

20:00 Kino klub: CineWar: El Shatt - nacrt za utopiju (96 min)

21:15 Časna II - The Nun II (110 min) PREMIJERA

 

subota 9.9.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Nestašna zubić vila - My Fairy Troublemaker (85 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room: Mjesec židovske kulture: Upoznajte Izrael kroz inovativni VR sadržaj

17:30 Mia i ja: Film - Mia and Me: The Hero of Centopia (85 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Beskrajna ljubav - L'immensità (109 min)

19:30 Mjesec židovske kulture: Tjedan i jedan dan - Shavua ve Yom (98 min) - BESPLATNA PROJEKCIJA

20:00 Kino klub: Zauvijek mladi - Les Amandiers (126 min)

21:15 Zvuk slobode - Sound of Freedom (131 min)

 

nedjelja 10.9.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Mia i ja: Film - Mia and Me: The Hero of Centopia (85 min) SINK PREMIJERA

16:30-20:00 VR Game Room: Mjesec židovske kulture: Upoznajte Izrael kroz inovativni VR sadržaj

16:30 CineWar: Dnevnik Diane Budisavljević - The Diary of Diana B (88 min)

18:00 Kino klub: Go Green on the Screen: SEFF – Smaragdni eco film festival – izbor kratkometražnih filmova

18:15 Nestašna zubić vila - My Fairy Troublemaker (85 min) SINK

19:45 Moje grčko vjenčanje 3 - My Big Fat Greek Wedding 3 (91 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: CineWar: El Shatt - nacrt za utopiju (96 min)

21:20 Časna II - The Nun II (110 min) PREMIJERA

 

ponedjeljak 11.9.2023.

12:00-20:00 VR Game Room: Mjesec židovske kulture: Upoznajte Izrael kroz inovativni VR sadržaj

15:00 Early Birds: Beskrajna ljubav - L'immensità (109 min)

17:00 Nestašna zubić vila - My Fairy Troublemaker (85 min) SINK

18:00 Kino klub: CineWar: El Shatt - nacrt za utopiju (96 min)

18:30 Oppenheimer - Oppenheimer (180 min)

20:00 Kino klub: Go Green on the Screen: SEFF – Smaragdni eco film festival – izbor kratkometražnih filmova

21:30 Zvuk slobode - Sound of Freedom (131 min)

 

utorak 12.9.2023.

12:00-20:00 VR Game Room: Mjesec židovske kulture: Upoznajte Izrael kroz inovativni VR sadržaj

15:00 Early Birds: Beskrajna ljubav - L'immensità (109 min)

17:00 Moje grčko vjenčanje 3 - My Big Fat Greek Wedding 3 (91 min) PREMIJERA

18:00 Kino klub: CineWar: El Shatt - nacrt za utopiju (96 min)

19:00 Barbie - Barbie (114 min)

20:00 Kino klub: Zauvijek mladi - Les Amandiers (126 min)

21:00 Časna II - The Nun II (110 min) PREMIJERA

 

srijeda 13.9.2023.

12:00-20:00 VR Game Room: Mjesec židovske kulture: Upoznajte Izrael kroz inovativni VR sadržaj

15:00 Early Birds: Beskrajna ljubav - L'immensità (109 min)

17:30 Mia i ja: Film - Mia and Me: The Hero of Centopia (85 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Go Green on the Screen: SEFF – Smaragdni eco film festival – izbor kratkometražnih filmova

19:15 Moje grčko vjenčanje 3 - My Big Fat Greek Wedding 3 (91 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: CineWar: El Shatt - nacrt za utopiju (96 min)

21:00 Zvuk slobode - Sound of Freedom (131 min)

Program kina Urania