STV Live
Utorak, 16. travanj 2024.
5°C
"Izaberi posao koji voliš, i nećeš morati raditi ni dana u životu" -Konfucije

Program kina Urania

četvrtak 14.9.2023.

16:30-20:00 VR Game Room: Mjesec židovske kulture: Upoznajte Izrael kroz inovativni VR sadržaj

17:00 Zvuk slobode - Sound of Freedom (131 min)

18:00 Kino klub: CoolTour Norveška: Titina: Avantura na Sjevernom polu - Titina (91 min) PREMIJERA

19:15 Moje grčko vjenčanje 3 - My Big Fat Greek Wedding 3 (91 min)

20:00 Kino klub: Rendez-vous au Cinema: Zauvijek mladi - Les Amandiers (126 min)

21:00 Ubojstvo u Veneciji - A Haunting in Venice (103 min) PREMIJERA

 

petak 15.9.2023.

16:30-20:00 VR Game Room: Mjesec židovske kulture: Upoznajte Izrael kroz inovativni VR sadržaj

17:30 Svaki dan rođendan: Nestašna zubić vila - My Fairy Troublemaker (85 min) SINK

18:00 Kino klub: CoolTour Italija: Beskrajna ljubav - L'immensità (109 min)

19:15 Smrt djevojčice sa žigicama (114 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: Rendez-vous au Cinema: O Joan - A propos de Joan (91 min)

20:30 Film in Residence Retfala: Top Gun: Maverick (131 min) - BESPLATNA PROJEKCIJA

21:15 Časna II - The Nun II (110 min)

 

subota 16.9.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Mia i ja: Film - Mia and Me: The Hero of Centopia (85 min) SINK

14:00 CineWar Revolution: Projekcija kratkih filmova u sklopu Erasmus+ razmjene mladih pod vodstvom udruge Culture Clash Croatia

16:30-20:00 VR Game Room: Mjesec židovske kulture: Upoznajte Izrael kroz inovativni VR sadržaj

17:45 Nestašna zubić vila - My Fairy Troublemaker (85 min) SINK

18:00 Kino klub: CoolTour Italija: Beskrajna ljubav - L'immensità (109 min)

19:30 Mjesec židovske kulture: Savršen - Mushlamim - BESPLATNA PROJEKCIJA

20:00 Kino klub: Rendez-vous au Cinema: Demoni - Les diaboliques (117 min)

21:15 Ubojstvo u Veneciji - A Haunting in Venice (103 min) PREMIJERA

 

nedjelja 17.9.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Nestašna zubić vila - My Fairy Troublemaker (85 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room: Mjesec židovske kulture: Upoznajte Izrael kroz inovativni VR sadržaj

17:30 Mia i ja: Film - Mia and Me: The Hero of Centopia (85 min) SINK

18:00 Kino klub: Rendez-vous au Cinema: Dilili u Parizu - Dilili à Paris (95 min)

19:15 Moje grčko vjenčanje 3 - My Big Fat Greek Wedding 3 (91 min)

20:00 Kino klub: CineWar: El Shatt - nacrt za utopiju (96 min)

21:00 Časna II - The Nun II (110 min)

 

ponedjeljak 18.9.2023.

12:00-20:00 VR Game Room: Mjesec židovske kulture: Upoznajte Izrael kroz inovativni VR sadržaj

15:00 Early Birds: CoolTour Italija: Beskrajna ljubav - L'immensità (109 min)

17:00 Moje grčko vjenčanje 3 - My Big Fat Greek Wedding 3 (91 min)

18:00 Kino klub: CoolTour Norveška: Titina: Avantura na Sjevernom polu - Titina (91 min) PREMIJERA

18:30 Oppenheimer - Oppenheimer (180 min)

20:00 Kino klub: Rendez-vous au Cinema: Bar Atlantic - Atlantic Bar (77 min)

21:30 Ubojstvo u Veneciji - A Haunting in Venice (103 min) PREMIJERA

 

utorak 19.9.2023.

12:00-20:00 VR Game Room: Mjesec židovske kulture: Upoznajte Izrael kroz inovativni VR sadržaj

15:00 Early Birds: CoolTour Italija: Beskrajna ljubav - L'immensità (109 min)

17:00 Svaki dan rođendan: Nindža kornjače: Makljaža s mutantima - Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem (100 min) SINK

18:00 Kino klub: Rendez-vous au Cinema: Godina morskog psa - L'année du requin (87 min)

19:00 Smrt djevojčice sa žigicama (114 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: Rendez-vous au Cinema: Zauvijek mladi - Les Amandiers (126 min)

21:00 Zvuk slobode - Sound of Freedom (131 min)

 

srijeda 20.9.2023.

12:00-20:00 VR Game Room: Mjesec židovske kulture: Upoznajte Izrael kroz inovativni VR sadržaj

15:00 Early Birds: CoolTour Italija: Beskrajna ljubav - L'immensità (109 min)

17:00 Mia i ja: Film - Mia and Me: The Hero of Centopia (85 min) SINK

18:00 Kino klub: CineWar: El Shatt - nacrt za utopiju (96 min)

19:00 Zabezeknut – stand up comedy show Vlatka Štampara

20:00 Kino klub: Rendez-vous au Cinema: Zauvijek mladi - Les Amandiers (126 min)

21:15 Časna II - The Nun II (110 min)

Program kina Urania