STV Live
Nedjelja, 19. svibanj 2024.
21°C
"Izaberi posao koji voliš, i nećeš morati raditi ni dana u životu" -Konfucije

Program kina Urania

četvrtak 5.10.2023.

16:30-20:00 VR Game Room

17:30 Vrapčić Richard 2 - Richard the Stork and the Mystery of the Great Jewel (84 min) SINK

18:00 Kino klub: Peter von Kant - Peter von Kant (86 min) PREMIJERA

19:15 Smrt djevojčice sa žigicama (114 min)

20:00 Kino klub: CoolTour Italija: Kolibrić - Il colibrì (126 min)

21:15 Plavi kaftan - Le bleu du caftan (122 min)

 

petak 6.10.2023.

09:00 The Geek Gathering – IT konferencija (potrebne prijave)

20:00 Kino klub: Film Biography: CoolTour Italija: Caravaggiova sjena - L'ombra di Caravaggio (120 min)

21:15 Film Business Academy: Luda lova - Dumb Money (104 min) PREMIJERA

 

subota 7.10.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Vrapčić Richard 2 - Richard the Stork and the Mystery of the Great Jewel (84 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

17:30 Psići u ophodnji: Moćni Film - Paw Patrol: The Mighty Movie (92 min) SINK

18:00 Kino klub: Hotel Pula (95 min)

19:15 Film Business Academy: Luda lova - Dumb Money (104 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: CoolTour Italija: Kolibrić - Il colibrì (126 min)

21:15 Kreator - The Creator (133 min)

 

nedjelja 8.10.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Psići u ophodnji: Moćni Film - Paw Patrol: The Mighty Movie (92 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

17:30 Vrapčić Richard 2 - Richard the Stork and the Mystery of the Great Jewel (84 min) SINK

18:00 Kino klub: Smrt djevojčice sa žigicama (114 min)

19:15 Peter von Kant - Peter von Kant (86 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: Plavi kaftan - Le bleu du caftan (122 min)

21:00 Zvuk slobode - Sound of Freedom (131 min)

 

ponedjeljak 9.10.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

15:00 Early Birds: Film Biography: CoolTour Italija: Caravaggiova sjena - L'ombra di Caravaggio (120 min)

17:30 Psići u ophodnji: Moćni Film - Paw Patrol: The Mighty Movie (92 min) SINK

18:00 Kino klub: Peter von Kant - Peter von Kant (86 min) PREMIJERA

19:15 Film Business Academy: Luda lova - Dumb Money (104 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: CoolTour Italija: Kolibrić - Il colibrì (126 min)

21:15 Kreator - The Creator (133 min)

 

utorak 10.10.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

15:00 Early Birds: Smrt djevojčice sa žigicama (114 min)

17:00 Back to School: Vrapčić Richard 2 - Richard the Stork and the Mystery of the Great Jewel (84 min) SINK

18:00 Kino klub: Hotel Pula (95 min)

19:00 CoolTour Italija: Kolibrić - Il colibrì (126 min)

20:00 Kino klub: Plavi kaftan - Le bleu du caftan (122 min)

21:15 Film Biography: CoolTour Italija: Caravaggiova sjena - L'ombra di Caravaggio (120 min)

 

srijeda 11.10.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

15:00 Early Birds: Plavi kaftan - Le bleu du caftan (122 min)

17:00 Psići u ophodnji: Moćni Film - Paw Patrol: The Mighty Movie (92 min) SINK

18:00 Kino klub: Peter von Kant - Peter von Kant (86 min) PREMIJERA

19:00 Bosanski Lonac (103 min) - PREMIJERA uz gostovanje filmske ekipe

20:00 Kino klub: Film Biography: CoolTour Italija: Caravaggiova sjena - L'ombra di Caravaggio (120 min)

21:30 Film Business Academy: Luda lova - Dumb Money (104 min) PREMIJERA

Program kina Urania