STV Live
Nedjelja, 19. svibanj 2024.
20°C
"Izaberi posao koji voliš, i nećeš morati raditi ni dana u životu" -Konfucije

Program kina Urania

četvrtak 19.10.2023.

10:00 Back to School: Nestašna zubić vila - My Fairy Troublemaker (85 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Guliverov povratak - Gulliver Returns (90 min) SINK

18:00 Kino klub: LUX Award nominee: Palo lišće - Kuolleet lehdet (81 min)

20:00 Stara škola kreka: iz tame u svjetlo - predstava Marina Ivanovića Stoke

20:15 Kino klub: Film Biography: CoolTour Italija: Caravaggiova sjena - L'ombra di Caravaggio (120 min)

22:00 Dogman – Dogman (113 min)

 

petak 20.10.2023.

16:30-20:00 VR Game Room

18:00 Filmska runda: Popratni program I: Publika za publiku (70 min)

18:15 Kino klub: LUX Award nominee: Palo lišće - Kuolleet lehdet (81 min)

20:00 Filmska runda: Glavni program I: Pojedinac & društvo (72 min) + Q&A

20:15 Kino klub: Plavi kaftan - Le bleu du caftan (122 min)

22:00 Bosanski Lonac (103 min)

 

subota 21.10.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Psići u ophodnji: Moćni Film - Paw Patrol: The Mighty Movie (92 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Kino klub: Filmska runda: Popratni program II: Sonjin izbor (60 min)

18:30 Filmska runda: Autorska RUNDA: Sonja Tarokić

19:30 Kino klub: LUX Award nominee: Palo lišće - Kuolleet lehdet (81 min)

20:00 Filmska runda: Glavni program II: Prostori sjećanja (76 min) + Q&A

22:00 Dogman – Dogman (113 min)

 

nedjelja 22.10.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Guliverov povratak - Gulliver Returns (90 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Psići u ophodnji: Moćni Film - Paw Patrol: The Mighty Movie (92 min) SINK

18:00 Kino klub: LUX Award nominee: Palo lišće - Kuolleet lehdet (81 min)

18:45 Air Pannonia – zatvorena projekcija

20:00 Ubojice cvjetnog mjeseca - Killers of the Flower Moon (206 min) PREMIJERA

20:15 Kino klub: Film Biography: CoolTour Italija: Caravaggiova sjena - L'ombra di Caravaggio (120 min)

 

ponedjeljak 23.10.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

15:00 Early Birds: LUX Award nominee: Palo lišće - Kuolleet lehdet (81 min)

17:00 Back to School: Nikica u potrazi za blagom - Le trésor du petit Nicolas (103 min) SINK

18:00 Kino klub: Plavi kaftan - Le bleu du caftan (122 min)

18:45 LUX Award nominee: Palo lišće - Kuolleet lehdet (81 min)

20:00 Kino klub: Film Biography: CoolTour Italija: Caravaggiova sjena - L'ombra di Caravaggio (120 min)

20:30 Ubojice cvjetnog mjeseca - Killers of the Flower Moon (206 min) PREMIJERA

 

utorak 24.10.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

18:00 Kino klub: Plavi kaftan - Le bleu du caftan (122 min)

19:00 Lepa Brena Project - predstava

20:00 Kino klub: LUX Award nominee: Palo lišće - Kuolleet lehdet (81 min)

21:30 Bosanski Lonac (103 min)

 

srijeda 25.10.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

14:00 Early Birds: Bosanski Lonac (103 min)

17:00 Svaki dan rođendan: Vrapčić Richard 2 - Richard the Stork and the Mystery of the Great Jewel (84 min) SINK

18:00 Kino klub: Film Biography: CoolTour Italija: Caravaggiova sjena - L'ombra di Caravaggio (120 min)

18:45 LUX Award nominee: Palo lišće - Kuolleet lehdet (81 min)

20:00 Kino klub: Plavi kaftan - Le bleu du caftan (122 min)

20:30 Ubojice cvjetnog mjeseca - Killers of the Flower Moon (206 min) PREMIJERA

Program kina Urania