STV Live
Nedjelja, 19. svibanj 2024.
20°C
"Izaberi posao koji voliš, i nećeš morati raditi ni dana u životu" -Konfucije

Program kina Urania

četvrtak 26.10.2023.

09:30 Back to School: Vrapčić Richard 2 - Richard the Stork and the Mystery of the Great Jewel (84 min) SINK

12:30 Back to School: Trolovi 3: Bend na okupu - Trolls Band Together (92 min) SINK PREMIJERA

15:00 Back to School: Barbie - Barbie (114 min)

16:30-20:00 VR Game Room

18:00 Kino klub: Film Biography: CoolTour Italija: Caravaggiova sjena - L'ombra di Caravaggio (120 min)

20:00 Ljubavna pisma - predstava Kazališta Planet Art

20:15 Kino klub: Broker - Beurokeo (129 min) PREMIJERA

22:00 LUX Award nominee: Palo lišće - Kuolleet lehdet (81 min)

 

petak 27.10.2023.

15:00 Cinema4YOU(th) - Green Cinema: Dani austrijske kulture u Osijeku: Izvan prostora i vremena - Matter Out of Place (106

min) – ulaz slobodan

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Trolovi 3: Bend na okupu - Trolls Band Together (92 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Broker - Beurokeo (129 min) PREMIJERA

18:40 Bosanski Lonac (103 min)

20:15 Kino klub: LUX Award nominee: Palo lišće - Kuolleet lehdet (81 min)

20:30 Ubojice cvjetnog mjeseca - Killers of the Flower Moon (206 min)

 

subota 28.10.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Trolovi 3: Bend na okupu - Trolls Band Together (92 min) SINK PREMIJERA

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Psići u ophodnji: Moćni Film - Paw Patrol: The Mighty Movie (92 min) SINK

18:00 Kino klub: LUX Award nominee: Palo lišće - Kuolleet lehdet (81 min)

18:40 Dogman – Dogman (113 min)

20:00 Kino klub: Film Biography: CoolTour Italija: Caravaggiova sjena - L'ombra di Caravaggio (120 min)

20:40 Ubojice cvjetnog mjeseca - Killers of the Flower Moon (206 min)

 

nedjelja 29.10.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Psići u ophodnji: Moćni Film - Paw Patrol: The Mighty Movie (92 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Trolovi 3: Bend na okupu - Trolls Band Together (92 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Film Biography: CoolTour Italija: Caravaggiova sjena - L'ombra di Caravaggio (120 min)

18:40 Dogman – Dogman (113 min)

20:00 Kino klub: Broker - Beurokeo (129 min) PREMIJERA

20:40 Ubojice cvjetnog mjeseca - Killers of the Flower Moon (206 min)

 

ponedjeljak 30.10.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

14:30 Cinema4YOU(th) - Green Cinema: Projekcija filmova u sklopu Erasmus+ razmjene (Culture Clash Croatia) – ulaz slobodan

17:30 Psići u ophodnji: Moćni Film - Paw Patrol: The Mighty Movie (92 min) SINK

18:00 Kino klub: Broker - Beurokeo (129 min) PREMIJERA

19:15 Ubojice cvjetnog mjeseca - Killers of the Flower Moon (206 min)

20:15 Kino klub: LUX Award nominee: Palo lišće - Kuolleet lehdet (81 min)

 

utorak 31.10.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

15:00 Early Birds: Bosanski Lonac (103 min)

17:00 Trolovi 3: Bend na okupu - Trolls Band Together (92 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: LUX Award nominee: Palo lišće - Kuolleet lehdet (81 min)

20:00 Kino klub: Film Biography: CoolTour Italija: Caravaggiova sjena - L'ombra di Caravaggio (120 min)

21:00 FilmItLoud: Space Tigers - jazz koncert (ulaz slobodan)

 

srijeda 1.11.2023.

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Trolovi 3: Bend na okupu - Trolls Band Together (92 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: LUX Award nominee: Palo lišće - Kuolleet lehdet (81 min)

18:40 Dogman – Dogman (113 min)

20:00 Kino klub: Broker - Beurokeo (129 min) PREMIJERA

20:40 Ubojice cvjetnog mjeseca - Killers of the Flower Moon (206 min)

Program kina Urania