STV Live
Nedjelja, 21. srpanj 2024.
20°C
"Izaberi posao koji voliš, i nećeš morati raditi ni dana u životu" -Konfucije

Program kina Urania

četvrtak 16.11.2023.

14:00 Back to School: Inspektor Brk i zagonetni slučaj - Inspector Sun y la maldición de la viuda negra (88 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Svaki dan rođendan: Trolovi 3: Bend na okupu - Trolls Band Together (92 min) SINK

18:00 Kino klub: Dani austrijske kulture u Osijeku: Revija austrijskog kratkog filma 2023. - Österreichische Kurzfilmschau

19:00 Dani austrijske kulture u Osijeku: Vera - Vera (130 min) – ulaz slobodan

20:00 Kino klub: LUX Award nominee: 20.000 vrsta pčela - 20.000 especies de abejas (128 min)

21:15 T.I.M. - T.I.M. (101 min) PREMIJERA

 

petak 17.11.2023.

08:00 Back to School: Nestašna zubić vila - My Fairy Troublemaker (85 min) SINK

10:00 Back to School: Vrapčić Richard 2 - Richard the Stork and the Mystery of the Great Jewel (84 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

16:45 Inspektor Brk i zagonetni slučaj - Inspector Sun y la maldición de la viuda negra (88 min) SINK

18:00 Kino klub: LUX Award nominee: 20.000 vrsta pčela - 20.000 especies de abejas (128 min)

18:30 Snajka: Dnevnik očekivanja (75 min) - premijera filma uz razgovor s redateljicom Teom Vidović Dalipi

20:15 Kino klub: Broker - Beurokeo (129 min)

20:30 3211 - 3211 (70 min)

21:45 Igre gladi: Balada Pjevica i Zmija - The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes (157 min) PREMIJERA

 

subota 18.11.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Trolovi 3: Bend na okupu - Trolls Band Together (92 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Inspektor Brk i zagonetni slučaj - Inspector Sun y la maldición de la viuda negra (88 min) SINK

18:00 Kino klub: Houria – Houria (104 min)

18:45 Igre gladi: Balada Pjevica i Zmija - The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes (157 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: Otkrij naš novi film: Snajka: Dnevnik očekivanja (75 min) PREMIJERA

21:30 Čuvari formule (120 min) PREMIJERA

 

nedjelja 19.11.2023.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Inspektor Brk i zagonetni slučaj - Inspector Sun y la maldición de la viuda negra (88 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Trolovi 3: Bend na okupu - Trolls Band Together (92 min) SINK

18:00 Kino klub: LUX Award nominee: 20.000 vrsta pčela - 20.000 especies de abejas (128 min)

18:45 3211 - 3211 (70 min)

20:00 Otkrij naš novi film: Sedmo nebo (88 min)

20:15 Kino klub: Otkrij naš novi film: Snajka: Dnevnik očekivanja (75 min) PREMIJERA

21:30 Čuvari formule (120 min) PREMIJERA

 

ponedjeljak 20.11.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

15:00 Cinemas 4 You(th): Razredni neprijatelj - Razredni sovraznik (112 min)

17:00 Back to School: Kreator - The Creator (133 min)

18:00 Kino klub: Broker - Beurokeo (129 min)

19:20 Čuvari formule (120 min) PREMIJERA

20:15 Kino klub: LUX Award nominee: 20.000 vrsta pčela - 20.000 especies de abejas (128 min)

21:30 T.I.M. - T.I.M. (101 min) PREMIJERA

 

utorak 21.11.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

15:00 Early Birds: Otkrij naš novi film: Sedmo nebo (88 min)

16:30 Film Business Academy

18:00 Kino klub: Otkrij naš novi film: Snajka: Dnevnik očekivanja (75 min) PREMIJERA

20:00 Showbiz – stand up Nikole Đurička

20:15 Kino klub: Houria – Houria (104 min)

21:45 3211 - 3211 (70 min)

 

srijeda 22.11.2023.

12:00-20:00 VR Game Room

15:00 Early Birds: Umri prije smrti (94 min) PREMIJERA

17:00 Otkrij naš novi film: Sedmo nebo (88 min)

18:00 Kino klub: Film Business Academy: Vizija Leptira - Bachennya metelyka (107 min)

18:30 3211 - 3211 (70 min)

19:45 Čuvari formule (120 min) PREMIJERA

20:30 Kino klub: LUX Award nominee: 20.000 vrsta pčela - 20.000 especies de abejas (128 min)

21:45 Igre gladi: Balada Pjevica i Zmija - The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes (157 min) PREMIJERA

Program kina Urania