STV Live
Petak, 01. ožujak 2024.
16°C
"Izaberi posao koji voliš, i nećeš morati raditi ni dana u životu" -Konfucije

Program kina Urania

četvrtak 8.2.2024.

16:30-20:00 VR Game Room

18:00 Kino klub: And the Oscar Goes To: Prošli životi - Past Lives (105 min) PREMIJERA

19:00 Ništa im neće bit' – predstava Kazališta Moruzgva

20:00 Kino klub: And the Oscar Goes To: Holokaust to Remember: Zona interesa - The Zone of Interest (105 min)

21:15 Film It LouD: Nedelja - Nedjelja (130 min)

 

petak 9.2.2024.

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Škola Čarobnih Životinja 2 - Die Schule der magischen Tiere 2 (103 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Radikalno – Radical (127 min)

19:30 Slatka Simona - Slatka Simona (92 min) premijera filma uz gostovanje filmske ekipe

20:15 Kino klub: And the Oscar Goes To: Anatomija pada - Anatomie d'une chute/ Anatomy of a Fall (150 min)

21:30 Film It LouD: Nedelja - Nedjelja (130 min)

 

subota 10.2.2024.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Škola Čarobnih Životinja 2 - Die Schule der magischen Tiere 2 (103 min) SINK PREMIJERA

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Lassie 2: Nova Pustolovina - Lassie - Ein neues Abenteuer (91 min) SINK

18:00 Kino klub: And the Oscar Goes To: Prošli životi - Past Lives (105 min) PREMIJERA

18:45 Film It LouD: Nedelja - Nedjelja (130 min)

20:00 Kino klub: And the Oscar Goes To: Holokaust to Remember: Zona interesa - The Zone of Interest (105 min)

21:15 Argylle: Misteriozni špijun - Argylle (135 min)

 

nedjelja 11.2.2024.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Lassie 2: Nova Pustolovina - Lassie - Ein neues Abenteuer (91 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

17:00 Škola Čarobnih Životinja 2 - Die Schule der magischen Tiere 2 (103 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: And the Oscar Goes To: Prošli životi - Past Lives (105 min) PREMIJERA

18:45 Slatka Simona - Slatka Simona (92 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: And the Oscar Goes To: Anatomija pada - Anatomie d'une chute/ Anatomy of a Fall (150 min)

20:30 Film It LouD: Nedelja - Nedjelja (130 min)

 

ponedjeljak 12.2.2024.

12:00-20:00 VR Game Room

15:00 Early Birds: And the Oscar Goes To: Prošli životi - Past Lives (105 min) PREMIJERA

17:00 Slatka Simona - Slatka Simona (92 min) PREMIJERA

19:00 Tražim muža – komedija Jelice Brestovac (rasprodano)

21:00 Tražim muža – komedija Jelice Brestovac

 

utorak 13.2.2024.

12:00-20:00 VR Game Room

15:00 Early Birds: And the Oscar Goes To: Holokaust to Remember: Zona interesa - The Zone of Interest (105 min)

17:00 Škola Čarobnih Životinja 2 - Die Schule der magischen Tiere 2 (103 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Radikalno – Radical (127 min)

19:00 Film It LouD: Nedelja - Nedjelja (130 min)

20:15 Kino klub: And the Oscar Goes To: Prošli životi - Past Lives (105 min) PREMIJERA

21:15 Argylle: Misteriozni špijun - Argylle (135 min)

 

srijeda 14.2.2024.

12:00-20:00 VR Game Room

15:00 Early Birds: Slatka Simona - Slatka Simona (92 min) PREMIJERA

17:30 Film It LouD: Nedelja - Nedjelja (130 min)

18:00 Kino klub: And the Oscar Goes To: Holokaust to Remember: Zona interesa - The Zone of Interest (105 min)

20:00 Film It LouD: Bob Marley: One Love - Bob Marley: One Love (104 min) premijera filma uz reggae uz party

20:15 Kino klub: And the Oscar Goes To: Prošli životi - Past Lives (105 min) PREMIJERA

Program kina Urania