STV Live
Srijeda, 17. travanj 2024.
6°C
"Izaberi posao koji voliš, i nećeš morati raditi ni dana u životu" -Konfucije

Program kina Urania

četvrtak 4.4.2024.

12:00 Kino klub: Film Business Academy: Snajka: Dnevnik očekivanja - Snajka: Dnevnik očekivanja (75 min)

16:30-20:00 VR Game Room

18:00 Kino klub: Frankofonija: Mala banda - La petite bande / The Little Gang (106 min) PREMIJERA

19:00 Ljubavna pisma - predstava Kazališta Planet Art

20:00 Kino klub: (O)ženi: Majka - Mother (117 min) PREMIJERA

21:00 Jorgovani – Jorgovani (83 min)

 

petak 5.4.2024.

16:30-20:00 VR Game Room

16:30 Kung Fu Panda 4 - Kung Fu Panda 4 (94 min) SINK

18:00 Kino klub: Sjevernjačka utjeha - Northern Comfort (97 min) PREMIJERA

19:00 Dejt – komedija Sandre Silađev (RASPRODANO)

20:00 Kino klub: Pamtim samo sretne dane - Pamtim samo sretne dane (72 min) PREMIJERA

21:00 Prvo pretkazanje - The First Omen (119 min) PREMIJERA

 

subota 6.4.2024.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Kung Fu Panda 4 - Kung Fu Panda 4 (94 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

17:30 Noina arka: Glazbena pustolovina - Noah's Ark (96 min) SINK

18:00 Kino klub: Dječak i čaplja - The Boy and the Heron (124 min)

19:15 Jorgovani – Jorgovani (83 min)

20:00 Kino klub: Film It LouD: Nedelja - Nedjelja (130 min)

21:00 Prvo pretkazanje - The First Omen (119 min) PREMIJERA

 

nedjelja 7.4.2024.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Noina arka: Glazbena pustolovina - Noah's Ark (96 min) SINK

16:30-20:00 VR Game Room

17:30 Kung Fu Panda 4 - Kung Fu Panda 4 (94 min) SINK

18:00 Kino klub: Frankofonija: Mala banda - La petite bande / The Little Gang (106 min) PREMIJERA

19:15 Jorgovani – Jorgovani (83 min)

20:00 Kino klub: (O)ženi: Majka - Mother (117 min) PREMIJERA

21:00 Kasta: Priča o razdoru – Origin (141 min) PREMIJERA

 

ponedjeljak 8.4.2024.

12:00-20:00 VR Game Room

15:00 Early Birds: Pamtim samo sretne dane - Pamtim samo sretne dane (72 min) PREMIJERA

16:30 Noina arka: Glazbena pustolovina - Noah's Ark (96 min) SINK

18:00 Kino klub: (O)ženi: Majka - Mother (117 min) PREMIJERA

19:00 Ivan Šarić- Best of 1984-2023 - stand up – stand up comedy show (RASPRODANO)

20:00 Kino klub: Sjevernjačka utjeha - Northern Comfort (97 min) PREMIJERA

21:00 Kasta: Priča o razdoru – Origin (141 min) PREMIJERA

 

utorak 9.4.2024.

12:00-20:00 VR Game Room

13:00 Cinema4YOU(th): And the Oscar Goes To: The Holdovers – The Holdovers (133 min)

16:30 Jorgovani – Jorgovani (83 min)

18:00 Kino klub: Otkrij naš novi film: Pamtim samo sretne dane - Pamtim samo sretne dane (72 min) PREMIJERA

19:00 Dejt – komedija Sandre Silađev (RASPRODANO)

20:00 Kino klub: Dječak i čaplja - The Boy and the Heron (124 min)

21:00 Kasta: Priča o razdoru – Origin (141 min) PREMIJERA

 

srijeda 10.4.2024.

12:00-20:00 VR Game Room

15:00 Early Birds: Dječak i čaplja - The Boy and the Heron (124 min)

17:30 Kung Fu Panda 4 - Kung Fu Panda 4 (94 min) SINK

18:00 Kino klub: Sjevernjačka utjeha - Northern Comfort (97 min) PREMIJERA

19:15 Jorgovani – Jorgovani (83 min)

20:00 Kino klub: Film It LouD: Nedelja - Nedjelja (130 min)

21:00 Prvo pretkazanje - The First Omen (119 min) PREMIJERA

Program kina Urania