STV Live
Nedjelja, 21. srpanj 2024.
20°C
"Izaberi posao koji voliš, i nećeš morati raditi ni dana u životu" -Konfucije

Program kina Urania

četvrtak 4.7.2024.

14:00 Snimamo film s Franom: dječja radionica u sklopu cjelodnevnog boravka „Ljeto s Franom“ (potrebne prijave)

17:00-20:00 VR Game Room

17:30 Gru i Malci: Neustrašivi špijuni - Despicable Me 4 (95 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Ja, kapetan - Io capitano (121 min)

19:15 Mjesto tišine: Dan prvi - A Quiet Place: Day One (100 min)

20:00 Kino klub: Ubod – Sting (92 min) PREMIJERA

21:00 Bajkeri - The Bikeriders (116 min)

 

petak 5.7.2024.

17:00-20:00 VR Game Room

17:30 Gru i Malci: Neustrašivi špijuni - Despicable Me 4 (95 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Moj prijatelj robot - Robot Dreams (102 min) PREMIJERA

19:15 Blue Lock The Movie: Episode Nagi - Blue Lock The Movie: Episode Nagi (91 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: Čelična kandža - The Iron Claw (132 min) PREMIJERA

21:00 Bajkeri - The Bikeriders (116 min)

 

subota 6.7.2024.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Gru i Malci: Neustrašivi špijuni - Despicable Me 4 (95 min) SINK PREMIJERA

17:00-20:00 VR Game Room

17:30 Izvrnuto obrnuto 2 - Inside Out 2 (97 min) SINK

18:00 Kino klub: Moj prijatelj robot - Robot Dreams (102 min) PREMIJERA

19:15 Blue Lock The Movie: Episode Nagi - Blue Lock The Movie: Episode Nagi (91 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: Ja, kapetan - Io capitano (121 min)

21:00 Čelična kandža - The Iron Claw (132 min) PREMIJERA

 

nedjelja 7.7.2024.

10:30-12:00 VR Game Room

11:00 Dječja matineja: Izvrnuto obrnuto 2 - Inside Out 2 (97 min) SINK

17:00-20:00 VR Game Room

17:30 Gru i Malci: Neustrašivi špijuni - Despicable Me 4 (95 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Moj prijatelj robot - Robot Dreams (102 min) PREMIJERA

19:15 Mjesto tišine: Dan prvi - A Quiet Place: Day One (100 min)

20:00 Kino klub: Ubod – Sting (92 min) PREMIJERA

21:00 Blue Lock The Movie: Episode Nagi - Blue Lock The Movie: Episode Nagi (91 min) PREMIJERA

 

ponedjeljak 8.7.2024.

14:00 Snimamo film s Franom: dječja radionica u sklopu cjelodnevnog boravka „Ljeto s Franom“ (potrebne prijave)

 

utorak 9.7.2024.

14:00 Snimamo film s Franom: dječja radionica u sklopu cjelodnevnog boravka „Ljeto s Franom“ (potrebne prijave)

17:00-20:00 VR Game Room

17:30 Gru i Malci: Neustrašivi špijuni - Despicable Me 4 (95 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Ubod – Sting (92 min) PREMIJERA

19:15 Čelična kandža - The Iron Claw (132 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: Ja, kapetan - Io capitano (121 min)

21:30 Mjesto tišine: Dan prvi - A Quiet Place: Day One (100 min)

 

srijeda 10.7.2024.

14:00 Snimamo film s Franom: dječja radionica u sklopu cjelodnevnog boravka „Ljeto s Franom“ (potrebne prijave)

17:00-20:00 VR Game Room

17:30 Gru i Malci: Neustrašivi špijuni - Despicable Me 4 (95 min) SINK PREMIJERA

18:00 Kino klub: Ja, kapetan - Io capitano (121 min)

19:15 Blue Lock The Movie: Episode Nagi - Blue Lock The Movie: Episode Nagi (91 min) PREMIJERA

20:00 Kino klub: Čelična kandža - The Iron Claw (132 min) PREMIJERA

21:00 Bajkeri - The Bikeriders (116 min)

Program kina Urania