Srijeda, 24. travanj 2024.
3°C

TRI BODA IZ KOPRIVNICE: Bijelo-plavi glatko protiv Zekićevog Slaven Belupa

Osijek je odigrao rutinsku utakmicu u Koprivnici, gdje je pitanje pobjednika riješio u prvih 45 minuta!

Bijelo-plavi glatko protiv Zekićevog Slaven Belupa
Nenad Bjelica

Prvu veću šansu na utakmici imao je Krstanović u 8. minuti kada je nakon ubačaja Grgića pogodio vratnicu! Osijek je to kaznio sjajnim eurogolom Amera Hiroša koji je u 22.minuti pogodio za 1-0!

Koncem prvoga dijela nakon ubačaja Bočkaja iz kornera svoj drugi gol za Osijek glavom je postigao Nejašmić!

Iako je slaven Belupo u nastavku utakmice zaigrao bolje, nije uspio ozbilnije ugroziti vrata Marka Malenice, a Osijek je rutinski sačuvao prednost za nova 3 boda koja su ga podigla do 2. mjesta, iza Rijeka koja također ima 24 boda ali i utakmicu manje!

Bila je ovo deveta pobjeda Nenada Bjelice u srazu sa ekipom Slavena a i prvi poraz trenera Zekića u prvom nastupu protiv svog bivšeg i matičnog NK Osijeka.

"Slično kao u Šibeniku i tamo smo dali protivniku jednu šansu. Dosta dobro smo kontrolirali utakmicu, tako je bilo i danas i možemo biti zadovljni igrom ali uvijek može biti bolje i težimo da budemo još bolji", rekao je trener NK Osijek Nenad Bjelica.