Osječko-baranjska
TREĆA NEDJELJA DOŠAŠĆA: Ministar obrane Ivan Anušić u Osijeku upalio 3. adventsku svijeću i poručio: svi molimo za mir
Iza nas je i treća nedjelja došašća. Vrijeme je to kada se pripremamo za Božić i kada na svojim adventskim vijencima palimo svijeću. Ona je sinoć uz pjesmu i molitvu upaljena i ispred konkatedrale.
Osječko-baranjska
POBOLJŠANJE MATERIJALNIH UVJETA: Gradu Našicama uručeni ugovori za nova ulaganja u dječje igralište i vrtić
OBNOVLJENA KOPIKA OTVORILA VRATA KUPAČIMA: Novi bazeni, tobogani i sadržaji za djecu
POJAČANA ULAGANJA U KVALITETU ŽIVOTA STANOVNIKA: Strizivojna uskoro dobiva gospodarsku zonu, a ulaže i u stanovanje za mlade obitelji
28°C