Osječko-baranjska
POČELA SEZONA KUPANJA NA DRAVI: Od novih bazena na Kopiki ništa do nagodinu
Zakoračili smo u ljetni mjesec lipanj. To znači da je u Osijeku počela sezona kupanja koja će trajati do 15. rujna. Za dozvoljene lokacije, ove je godine Grad utvrdio one na Copacabani, Podravlju i na Pampasu. Građani, koji godinama čekaju nove bazene na "Kopiki", na posljednjoj sjednici Gradskog vijeća mogli su čuti kako će ih dočekati najranije sljedeće sezone.
Osječko-baranjska
POBOLJŠANJE MATERIJALNIH UVJETA: Gradu Našicama uručeni ugovori za nova ulaganja u dječje igralište i vrtić
OBNOVLJENA KOPIKA OTVORILA VRATA KUPAČIMA: Novi bazeni, tobogani i sadržaji za djecu
POJAČANA ULAGANJA U KVALITETU ŽIVOTA STANOVNIKA: Strizivojna uskoro dobiva gospodarsku zonu, a ulaže i u stanovanje za mlade obitelji
23°C