Osječko-baranjska
PONOVNO OTVORENA KOPIKA: Osijek po prvi puta dobio olimpijski bazen
Osječko kupalište Kopakabana ponovno otvara svoja vrata posjetiteljima. Osijek je po prvi puta dobio olimpijski bazen, a projekt vrijedan gotovo 35 milijuna kuna predstavljen je na konferenciji za novinare i svečanom otvorenju kupališta. S mjesta događaja javio nam se Dino Perković.
Osječko-baranjska
POBOLJŠANJE MATERIJALNIH UVJETA: Gradu Našicama uručeni ugovori za nova ulaganja u dječje igralište i vrtić
OBNOVLJENA KOPIKA OTVORILA VRATA KUPAČIMA: Novi bazeni, tobogani i sadržaji za djecu
POJAČANA ULAGANJA U KVALITETU ŽIVOTA STANOVNIKA: Strizivojna uskoro dobiva gospodarsku zonu, a ulaže i u stanovanje za mlade obitelji
23°C