Petak, 26. travanj 2024.
7°C

POSLJEDNJA OVOGODIŠNJA UTAKMICA: Pobjeda Osijeka u Šibeniku za miran odlazak na odmor

Nogometaši Osijeka nakon prolaska u četvrtfinale Kupa Hrvatske odigrali su novu ali i posljednju utakmicu ove godine. Na Šubićevcu su slavili protiv Šibenika sa 2:0. Oba pogotka postigao je Dion Drena Beljo u razmaku od samo dvije minute.

Pobjeda Osijeka u Šibeniku za miran odlazak na odmor

Mislim da smo dobro danas kombinirali, imali smo još dosta šansi da zabijemo ali neka i ovo je OK. Bitno da smo pobijedili, da smo sezonu završili kako treba, ja sam iskoristio te dvije situacije u prvom poluvremenu i naravno da mi je drago zbog toga, kaže Dion Drena Beljo.

Sretan sam zbog Belje što je zabio dva gola, ali previše smo danas igrali za sebe drugo poluvrijeme. S tim nisam zadovoljan, nismo igrali zajedno. No dobro, to se možda i može malo dopustiti jer imali smo vodstvo od 2-0 i najvažnije je da smo osvojili  sva 3 boda u Šibeniku, kaže trener NK Osijek Rene Poms.

Trener Osijeka Rene Poms koji je trebao biti privremeno rješenje nakon odlaska Bjelice može biti zadovoljan ostvarenim i svojim radom, igrama ekipe i rezultatima zaslužio je puno povjerenje kluba i navijača.

- Mislim da je na kraju sve ispalo dobro što smo prošli u Kupu u sljedeću fazu, što smo pobijedili Varaždin i sada što smo u prvenstvu ostvarili novu pobjedu i završili godinu kako treba drago mi je zbog nas i ekipe, kaže Poms.

Dion Drena Beljo je tako završio godinu kao prvi strijelac kluba, ali osječki napad je proradio jer tu su sjajnu jesen imali i Caktaš i Kleinheisler, a probudio se i Mierez.

Šteta što to nije bilo tako od početka ljeta jer Osječani bi zasigurno bili rame uz Dinamo u borbi za naslov prvaka. Slijedi dvomjesečni odmor najduži do sada od kada je HNL-a a nogometna lopta se okreće prema Katru i Svjetskom prvenstvu.