Subota, 27. travanj 2024.
9°C

POČELA NOVA SEZONA: ŽNK Osijek s 4-0 bolji od Agrama u Donjem gradu

Počela je nova sezona prve lige za nogometašice. Osječanke su na domaćem terenu očekivano ostvarile uvjerljivu pobjedu protiv ekipe Agrama iz Zagreba sa 4-0, a cilj će osječkim Bijelo-plavima ove sezone biti vratiti dvostruku krunu u grad na Dravi.

ŽNK Osijek s 4-0 bolji od Agrama u Donjem gradu

Nogometašice Osijeka u bijelim dresovima na igralištu Olimpije u Donjem gradu ugostili su u prvom kolu novog prvenstva ekipu Agrama iz Zagreba i slavile pobjedu rezultatom 4-0.

Rezultat utakmice mogao je biti i puno uvjerljiviji jer su domaće bijele imale više prigoda ali za sam start prvenstva igra i rezultat su ono što može zadovoljiti i novog trenera na klupi Zečica Gorana Ljubojevića.

Nevrlka je prva načela mrežu gošći golom u 36. minuti, a tim se rezultatom i otišlo na odmor, ali ponajviše zahvaljujući odličnoj vratarki Agrama Tamari Piliji.

U nastavku susreta još veća dominacija Osijeka a golove su postigli Lojna Živković i Bulut.

Do kraja utakmice oba su trenera iskoristila mogućnost svih izmjena tako da su se i za Osijek zaigrale neke posve mlade snage.

U sljedećem kolu Osječanke će gostovati kod Viktorije u Slavonskom Brodu a onda će za dva tjedna opet na Olimpiji dočekati Hajduk iz Splita novog prvoligaša.

Inače, svi favoriti u ligi (Split, Osijek, Dinamo i Rijeka), osvojili su očekivano 3 boda u 1. kolu.
Vjerujemo kako će prvenstvo za žene kao i muški hnl biti do sada nikad zanimljivije.