TRAŽE REVIZIJU KONCESIJSKOG UGOVORA: Možemo: pozdravljamo upozorenje Grada Osijeka tvrtki Dimnjak
Iako kasne, nakon niza pritužbi građana na rad koncesionara tvrtke Dimnjak kao i upozorenja na probleme koja su stizala od vijećnika Možemo, Grad Osijek je počeo djelovati što pozdravljaju u ovoj političkoj platformi. Traže reviziju koncesijskog ugovora uključujući cjenik i novčane kazne, kao i dugoročne mjere koje će uključiti subvenciju sanacije dimnjaka i prelaska na kondenzacijske bojlere što smatraju treba biti ugrađeno u novi gradski proračun.
TRAŽE KONKRETAN ODGOVOR: Možemo od Grada Osijeka traži reviziju koncesijskog ugovora s tvrtkom Dimnjak
Radi li osječki koncesionar za dimnjačarske usluge nepoštenu i protuzakonitu praksu kada prilikom redovne promjene plinomjera vrši izvanrednu kontrolu, jedno je od pitanja vezanih uz rad tvrtke Dimnjak, na koje politička platforma Možemo od Grada traži konkretan odgovor. Pritužbi na rad koncesionara u gradu je mnogo, kažu, i poručuju kako Gradska uprava u ovom problemu lopticu ne smije prebacivati na HEP.
Najnovije
POJAČANA ULAGANJA U KVALITETU ŽIVOTA STANOVNIKA: Strizivojna uskoro dobiva gospodarsku zonu, a ulaže i u stanovanje za mlade obitelji
SNAGE NA VODI ODMJERIT ĆE 18 EKIPA: Kup Đakovo na jezero Jošava donosi veslačku tradiciju
OBNOVLJENA KOPIKA OTVORILA VRATA KUPAČIMA: Novi bazeni, tobogani i sadržaji za djecu
ŠTEDNJACI KOJI ČUVAJU TRADICIJU: U Pisku kod Đakova još uvijek se kuha na Captus „šporetu“
KUĆNI BATERIJSKI SUSTAVI SVE JEFTINIJI I SIGURNIJI: FERIT okupio stručnjake iz cijele Hrvatske
25°C