20°C

2. HMNL - ISTOK: Futsal Osijek bolji od MNK Male Mljekare sa 7-4

Prvo kolo nove sezone 2. HMNL - istok donijelo je derbi susjeda Osijeka i Male Mljekare iz Valpova u dvorani Zrinjevac.

Futsal Osijek bolji od MNK Male Mljekare sa 7-4

Bila je to efikasna i sadžrajna utakmica u kojoj su domaći bijeli na kraju slavili sa 7-4.

Prvo poluvrijeme igralo se obostrano dopadljivo, a pripalo je gostima koji su na odmor otišili s 3-2. Golove su zabijali za domaće dva puta Andrej Pandurević, a za goste 2 puta Luka Agatić, koji se pokazao kao veliko pojačanje Valpovčana, dok je jedan gol zabio i Mutshaus.

U nastavku susreta ipak preokret Osječana na krilima iskusnog Gorana Dakića koji je zabio 2 gola za vodstvo 4-3 zatim su još jedan dodali Pandurević i Lima. a Agatić je bio strijelac i trećeg gola za Malu Mljekaru.

Osječani su tako startali pobjedom u sezoni u kojoj očekuju osvajanje prvog mjesta i povratak u elitno prvoligaško društvo.

Igrači trenera Saše Voldina već u srijedu igraju u Valpovu susret Kupa Hrvatske kod istog protivnika, a onda u sljedeću subotu u Osijeku dočekuju ekipu Broda.