Osječko-baranjska
DOBRA VIJEST ZA OSJEČANE: Otvorena Radićeva ulica – ponovno voze tramvaji, a uskoro će se prometovati i Gundulićevom
Dobra vijest za Osječane – Radićeva ulica ponovno je otvorena. Nakon obnove tramvajske i kolničke infrastrukture, njome se ponovno prometuje, a od četvrtka će ponovno voziti i tramvaji na liniji T2 koja spaja Trg Ante Starčevića i Bikaru.
Osječko-baranjska
POBOLJŠANJE MATERIJALNIH UVJETA: Gradu Našicama uručeni ugovori za nova ulaganja u dječje igralište i vrtić
OBNOVLJENA KOPIKA OTVORILA VRATA KUPAČIMA: Novi bazeni, tobogani i sadržaji za djecu
POJAČANA ULAGANJA U KVALITETU ŽIVOTA STANOVNIKA: Strizivojna uskoro dobiva gospodarsku zonu, a ulaže i u stanovanje za mlade obitelji
21°C