Srijeda, 15. svibanj 2024.
9°C

MALONOGOMETNI TURNIRI: Branitelj naslova ispao na Zimku, slijede susreti za polufinala

35. izdanje Zimka na Zrinjevcu iznimno je zanimljivo, a turnir je poseban i ove godine jer se igra u samo pet dana i odmah su na rasporedu susreti na ispadanje u svim kategorijama. Večeras je na rasporedu već treći dan natjecanja, a u petak je veliko finale.

Branitelj naslova ispao na Zimku, slijede susreti za polufinala
Zimko

Čak 25 utakmica odigrano je drugog dana Zimka u svim kategorijama. Program je trajao od 8 pa sve do 23 sata.

Kategorija veterana ponudila je dva zanimljiva susreta u kojima su slavile ekipe AB Skripte i DGO i izborili plasman u polufinala.

U kategoriji seniora za četvrtzavršnicu Građevinarstvo Hebron je s 10:1 deklasiralo HM Autoservis, slavlje je također upisao Restoran Nada Vukovar od 3:2 protiv ekipe Dobro.

Caffe 5 Gravia je s uvjerljivih 5:2 slavila protiv Ris Metala i u toj utakmici su se istakla braća Tustonjić sa 4 pogotka.

Živković Grupa je s teniskih 6:2 slavila protiv Pro Teama dok je DGO tijesno s 3:2 slavio protiv ekipe Tim In Ex Fasade.

U 1/4 finale prošli su još Ekipa Darius Transfers koja je izbacila branitelja naslova ekipu Mursa V.B.K s 4-1, dok je Sygma uvjerljivom pobjedom protiv  NK Olimpije sa 6-1.

Slatka Tvornica je bila bolja od Verude nakon šesteraca.

Večeras se igraju zanimljivi susreti 1/4-finala seniora u kojem izdvajamo dvoboje Sygmpe protiv Caffe 5 Gravie.

Drugi susret donosi sraz Grupe Živković, koja je sačinjena od igrača Futsal Osijeka i ekipe Građevinarstva Hebron, a posljednjeg putnika u polufinale dobit ćemo nakon susreta ekipe D.G.O koja tradicionalno nastupa na Zimku i ekipe Darius Transfers koja je izbacila branitelja naslova, Mursu V.B.K.